Obsługa przedsiębiorstw

Obsługa prawna przedsiębiorstw obejmuje opiekę pomoc w ich sprawach wewnętrznych, jak również w relacjach z kontrahentami, m.in. w zakresie negocjowania i zawierania umów, sprawach przed organami administracji oraz sporach sądowych, w tym w dochodzeniu i windykacji należności.

Świadczenie usług każdorazowo łączone jest z zagadnieniami finansowymi, ze zwróceniem uwagi na autonomiczność prawa podatkowego. Na życzenie klienta opracowywane są opinie i informacje w przedmiocie kosztów związanych z zamierzonymi działaniami prawnymi (z uwzględnieniem podatków, opłat administracyjnych, kosztów sądowych i innych) mając na uwadze, iż finansowa opłacalność lub przewidywane koszty, niejednokrotnie wpływają na decyzję o przystąpieniu do transakcji, bądź o wyborze i podjęciu określonych kroków prawnych.

Usługi świadczone są na podstawie indywidualnych zleceń klientów, jak i w oparciu o stałą umowę o obsługę prawną, obejmujących każdorazowo indywidualnie negocjowane wynagrodzenie.

W wyniku podjętej współpracy i wynikającego z niej zadowolenia i zaufania klientów, Kancelaria aktualnie świadczy stałe usługi prawne na rzecz polskich i zagranicznych podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w zakresie usług IT, informacji o programach telewizyjnych, obrotu nieruchomościami, czy też produkcji specjalistycznych elementów:

Media-press.tv AG

Aeschstrasse 18, 8834 Schindellegi, Szwajcaria
www.media-press.tv

Media-press.tv S.A.

www.media-press.tv/pl
www.aplusc-systems.com

PPS Presse-Programm-Service GmbH

Lützowstraße 102-104, 10785 Berlin, Niemcy
www.pps.de

DAN Nieruchomości Sp. z o.o.

ul. Szymanowskiego 1/11, 30-047 Kraków

KLGS Sp. z o.o.

ul. Drogowców 7, 32-400 Myślenice
www.klgs.pl